Jak to działa?

 

Korzystanie w Wall & Pix jest banalnie proste!

 

Nie musisz być znawcą komputerów, nie musisz znać żadnych Photoshopów, Gimpów ani innych programów graficznych. Nie musisz być architektem wnętrz a i tak galerie, które zaprojektujesz i powiesisz na ścianie zwalą z nóg nie tylko Ciebie, ale i Twoich znajomych.

 

To bardzo proste! Cały proces przebiega według procedury

Pix on walls

1. Poznajemy się

Na spotkaniu przed sesją fotograf wręcza Ci pakiet powitalny od Wall&Pix. Możesz zobaczyć jak wyglądają nasze materiały, przejrzeć stronę internetową, aby nas lepiej poznać

2. Próbki

Po wysłaniu do nas wiadomości e-mail otrzymujesz od nas pocztą zupełnie za darmo swoje ulubione zdjęcie wydrukowane na naszych materiałach!

3. Sesja zamówieniowa

Po sesji fotograficznej umawiasz się ze swoim fotografem na spotkanie (w realu lub Skype), na którym projektujecie w naszej aplikacji Twoje galerie „od zera”, lub korzystacie z atrakcyjnych, wbudowanych szablonów.

4. Akceptacja

Kiedy galeria w 100 procentach Ci odpowiada akceptujesz projekt. Zaraz potem otrzymujesz na skrzynkę mailową szczegóły zamówienia: podsumowanie, szczegóły rozliczenia z Twoim fotografem oraz wizualizację Twojej galerii.

5. Płatność

Kiedy uregulujesz płatność z fotografem, a on przeleje pieniądze na nasze konto, od razu przystępujemy do realizacji Twojego zamówienia.

6. Dostawa

Po 10 dniach otrzymujesz swoje wallarty estetycznie i bezpiecznie zapakowane wraz z instrukcją jak prosto i szybko zamontować je na ścianie. Bez linijek, mierzenia, poziomic!

Z pewnością dasz sobie radę z montażem. Jeśli jednak nie masz na to ochoty możesz poprosić o pomoc lokalną „złotą  rączkę”.

Dzięki takiej organizacji:

N

Zawsze trzymasz rękę na pulsie

Od pierwszego kontaktu, aż po otrzymanie pięknych artystycznych wydruków na ścianę wiesz na jakim etapie jesteś

N

Nigdy nie zostaniesz na lodzie

Masz pewność, że nie zostawimy Cię samej/samego sobie. Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie.

N

Oszczędzasz czas i nerwy

Współpraca przebiega płynnie. Masz kontrolę nad tym, co się dzieje. Unikasz nieprzyjemnych niespodzianek.

Zamów przez fotografa

Jednak pamiętaj, że Wall&Pix ma specyficzny sposób dystrybucji. Nasze galerie są unikalne, bo są stworzone z Twoich fotografii i dopasowane indywidualnie do Twojego wnętrza.

Jednak możesz je zamówić jedynie poprzez swojego fotografa. Jeśli tego nie zrobisz, to szansa na wspaniałe galerie w Twoim domu przepadnie.

V

Jeszcze przed?

Jeśli jesteś przed sesją fotograficzną, to pamiętaj, aby po niej umówić się ze swoim fotografem na spotkanie, na którym zaprojektujecie Twoje galerie.

Z

Czy już po?

Jeśli jesteś już po sesji i ciągle nie stworzyłaś/eś jeszcze swoich projektów, to skontaktuj się czym prędzej ze swoim fotografem i razem z nim/nią stwórz ścianę swoich marzeń 🙂

Jesteś dla nas ważna/y

 

Dbamy o osoby, dla których tworzymy wallarty i nie zostawimy Cię samej/samego.

W razie pytań lub wątpliwości zarówno przed jak i po zakupie możesz na nas liczyć.

Możesz skorzystać z sekcji FAQ na stronie internetowej. W razie dodatkowych pytań dotyczących wallartów odpowiemy. Nie musisz nawet fatygować fotografa. Jeśli będziesz potrzebował/a porady lub rozwiązania problemu możesz skorzystać z chata, napisać maila lub zadzwonić.

Prezent dla ciebie

 

A na koniec mamy dla Ciebie niespodziankę.

Każdą fotografię, którą zamówisz w formie wallartu otrzymasz w portfelowym formacie na naszych pięknych i trwałych materiałach.

Zupełnie za darmo 😊

 

 

Gwarancje

 

Acha… i jeszcze jedno. Na foto-obrazy z naszej pracowni udzielamy

Gwarancji Rzemieślniczych

Letniej Gwarancji na wydruki na płótnie canvas

letniej pokoleniowej gwarancji na wydruki na papierze fine-art

Jeśli w tym okresie z Twoimi wallartami stałoby się coś niedobrego, naprawimy je lub wymienimy!

Mało? Zapytaj Twojego fotografa o

dniową gwarancję zwrotu pieniędzy

Dowiedz się, czy Twój fotograf bierze udział w programie „100% SATYSFAKCJI LUB ZWROT PIENIĘDZY”

NA POCZĄTEK POZNAJ JAKOŚĆ NASZYCH PRODUKTÓW

 

Już teraz napisz do nas wiadomość, załącz swoje ulubione zdjęcie, a my wydrukujemy je na naszych materiałach i zupełnie za darmo wyślemy na podany przez Ciebie adres.