Niemało korzyści

 

Zobacz ile wspaniałych korzyści przygotował dla Ciebie Wall & Pix

 

Wall&Pix przygotował dla Ciebie dużo korzyści. Zacznijmy od technologii wydruku…

Dlaczego technologia stosowana przez Wall & PiX jest najlepsza dla wydruku fotografii

Wiele osób uważa, że wszystkie wydruki są takie same. Po co płacić za coś x skoro można to kupić za połowę X. W jednym aspekcie to prawda. Zdjęcie można wydrukować w jakiejkolwiek technologii, nawet najtańszej i będzie w miarę widać co na nim jest. I na tym kończą się podobieństwa.

Różnice zaczynają się przy tym, do jakich celów przeznaczony jest wydruk fotografii.

Wydruk wielkoformatowy

Tanie wydruki wielkoformatowe oferowane przez agencje poligraficzne lub sprzedawców na portalach aukcyjnych, są przeznaczone do druku wielkich powierzchni reklam, banerów, bilboardów. Taki druk jest stworzony do ekspozycji na zewnątrz. Ma być tego dużo i tanio. Często producenci takich obrazów oferują wydruk fotografii do mieszkań. Trzeba jednak pamiętać, że te fotografie nie będą najwyższej jakości (kolory, detale fotografii) ani odporności na blaknięcie… bo nie to jest ich zadaniem.

Tradycyjne ODBITKI

Podobnie popularne odbitki z fotolaboratorium mają sporo ograniczeń. Główne to ograniczenia kolorystyczne: nie są w stanie odtworzyć nasyconych czerwieni, butelkowych zieleni czy głębokich błękitów. Czyli kolorów dla których kupujemy ultranowoczesne aparaty fotograficzne. „Gubią” również bardzo drobne szczegóły zarejestrowane przez sprzęt fotograficzny. I najważniejsze, nie zapewniają archiwalności fotografii. Mogą wyblaknąć po kilku lub kilkunastu latach.

Wall & PiX i atrament pigmentowy

Do reprodukcji fotografii w celach artystycznych służy wydruk w technologii atramentu pigmentowego na papierach i płótnach artystycznych. Tę technologię stosuje Wall & Pix. Jest ona wolna od wad poprzedników i jest stosowna przy wystawach fotograficznych i graficznych, w fotografii kolekcjonerskiej, w muzeach, przy reprodukcjach dzieł sztuki. Ta technologia pozwala osiągnąć nigdzie indziej niedostępną wierność kolorów, oddanie szczegółów, ogromnie szeroki zakres kolorów, a także walor archiwalny – taki wydruk w warunkach domowych nie wyblaknie od kilkudziesięciu nawet do kilkuset lat!

Unikalna kompozycja

 

Każdy wallart jest piękny. Ale nabiera jeszcze większej wartości, kiedy jest połączony z innymi wallartami. Staje się wtedy częścią wspaniałej domowej galerii, którą zachwycisz się Ty i Twoi bliscy.

Wrażenie wprost proporcjonalne do wielkości wallartu

 

Możesz być pewna/pewien, że taka prezentacja zapewni zupełnie inny odbiór fotografii, niż oglądanie ich na ekranie telefonu, monitora, czy nawet na tradycyjnych, małych odbitkach. W małych formatach zdjęcie traci swoją wartość, nie można go docenić.

Dopiero większe formaty to prawdziwa fotografia. Pozwalają w pełni cieszyć się obrazem, kolorem, detalami i delektować walorami artystycznymi.

Chcesz zobaczyć?

 

Już teraz napisz do nas wiadomość, załącz swoje ulubione zdjęcie, a my wydrukujemy je na naszych materiałach i zupełnie za darmo wyślemy na podany przez Ciebie adres.

 

Znakomita wartość

Może zastanawiasz się, czy Twoje fotografie w formie naszych wallartów są warte swojej ceny.

Miej pewność, że tak jest. Przecież:

\

To rzeczy unikalne, nigdzie indziej niedostępne.

\

Fotografie to piękne dzieła twojego fotografa, z którym współpracowałaś/eś.

\

My ze swej strony podkreślamy ich wyjątkowość. Dzięki stosowaniu znakomitych materiałów do produkcji wallartów zamieniamy Twoje fotografie w fizyczne dzieła sztuki.

\

Do tego możesz korzystać z naszej magicznej aplikacji, aby jeszcze przed zakupem mieć pewność, że galeria odpowiada Ci w 100 procentach.

Dzięki temu twoje zamówienia jest idealnie dopasowane do Ciebie i z pewnością jest warte swojej ceny.

Oszczędzasz czas i nerwy

 

Wallarty możesz zrobić na dwa sposoby:

\

we własnym zakresie

Musisz wtedy kupić odbitki, passe-partout, ramki, szkło, taśmy itp… i składać to samodzielnie. Zajmie Ci to tydzień… A znając życie zawsze będzie zaplanowane na jutro, lub najbliższy poniedziałek. Tym samym przeciągnie się do bliżej nieokreślonej przyszłości i rozejdzie się po kościach… bo przecież nie należysz do ludzi, którzy narzekają na zbyt dużo wolnego czasu, prawda? A nawet jeśli się za to zabierzesz, to niekoniecznie uda Ci się osiągnąć taki efekt jak nam.

\

Zlecić to nam

Wykonamy to profesjonalnie. Zajmujemy się tym od wielu lat i wiemy jak zrobić żeby było świetnie. Tobie pozostanie tylko zawiesić galerią na ścianie.

Zlikwidujemy czas potrzebny na stworzenie wallartów do zera. A ty oszczędzisz mnóstwo czasu i nerwów.

Dlaczego warto zainwestować w galerie Wall & Pix?

\

Są idealnie dopasowane

\

Przed zakupem widzisz jak wyglądają na ścianie

\

Są piękne

\

Elegancko i nowocześnie uzupełnią mieszkanie

\

Są trwałe

\

Nikt inny nie daje takiego rozwiązania

\

Mają aż trzy gwarancje

\

Otrzymujesz od nas wsparcie

Nie masz jeszcze próbek?

 

Już teraz napisz do nas wiadomość, załącz swoje ulubione zdjęcie, a my wydrukujemy je na naszych materiałach i zupełnie za darmo wyślemy na podany przez Ciebie adres.